Ajo u bë protagoniste përmes golave të bukur, në një sport që ende është nën diktatin e meshkujve. Fitoi popullaritet përmes spoteve të bukura televizive, që e futën gjithashtu në arenën e “showbizz”-it, si dhe u shpall dy herë kampione Europe dhe një herë kampione bote.

Artikulli i plotë: Pensionohet Fatmira Bajramaj

Milot Rashica, i cili ka shënuar gol të jashtëzakonshëm në fitoren e Vitesses ndaj Go Ahead Eagles (3:1), ka zërë vend në formacionin më të mirë të javë në Holandë

marketing