Burri rrah gruan me ndihmën e djalit të mitur në Gjakovë, arrestohen të dy

Një burrë ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas së tij në Gjakovë, me ndihmën e djalit të mitur.

Në raportin 24-orësh të policisë thuhet se të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë (babai dhe djali i tij i mitur) nën dyshimin se të njëjtit me datën e cekur kanë ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj viktimës femër kosovare bashkëshortes përkatësisht nënës së tij. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, njofton policia përmes raportit. /KP/

Read Previous

Rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve, dy ndeshje interesante në orar

Read Next

Vazhdon rënia e numrit të lindjeve në Shqipëri, 10 për qind më pak foshnje në vitin 2023