Hapja e Kino “Hyrije Hana” mbledh personalitete të njohura nga i gjithë vendi

Institucioni më i ri kulturor i hapur në Gjakovë është hapur mbrëmjen e së dielës.

Kinemaja “Hyrije Hana” do të jetë vendi i premierave të filmave më të rinj jo vetëm vendor, por edhe botëror.

Për të ndjekur më shumë rreth mbrëmjes hapëse të kinemansë “Hyrije Hana” ju ftojmë ta ndiqni videon e bashkangjitur :

Read Previous

Ndalet furnizimi me ujë për banorët e rrugës “Skëndërbeu” dhe Besim Bishtazhini”

Read Next

Haradinaj: Shteti shqiptar t’i jap nënshtetësinë të gjithë shqiptarëve

One Comment

Comments are closed.