Zhduket një vajzë, nëna e lajmëron rastin në polici

Një vajzë nga fshati Vitomiricë e Pejës, është raportuar e zhdukur që nga data 26 shkurt.

Rastin e ka paraqitur në polici nëna a saj, e cila ka thënë se vajza e saj është larguar me datën e lartëcekur nga shtëpia dhe nuk është kthyer ende, njofton Klan Kosova.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar.

Read Previous

Rajmonda Kita, në kohën e vrullit të teknologjisë zgjedh librin

Read Next

Në votat me kusht dhe të personave me nevoja të veçanta, Lëvizja Vetëvendosje prin me mbi 50 për qind