Automjeti godet këmbësorin në Prishtinë

Sot rreth orës 21:00, në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor, në mes të një automjeti dhe një këmbësori.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Njoftohet se si pasojë e aksidentit këmbësori ka pësuar lëndime trupore.

I njëjti është dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor.

Hetuesit e njësitit të trafikut rajonal po merren me rastin./Telegrafi/

Read Previous

LDK-ja nesër mban konferencë për medie

Read Next

Busti i Skënderbeut vendoset më 5 korrik në parkun qendror të Budapestit