1 mijë e 359 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 359 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur edhe 11 aksidente me të lënduar dhe 13 më dëme materiale.

Në 24 orët e fundit janë arrestuar edhe 16 persona dhe 14 janë dërguar në mbajtje.

Read Previous

Tentim vrasje në Prishtinë – e gjuajnë me armë derisa ishte duke lëvizur me veturë

Read Next

Gjakovë, arrestohet një person për kërcënim dhe ngacmim