Zhduket një grua në Gjakovë

Në lagjen Brekoc të Gjakovës është raportuar se është zhdukur një grua.

Siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh, viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer ende.

Rasti është duke u hetuar.

“Lagja Brekoc, Gjakovë 10.05.2024 – 01:00. Është raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë./21Media

Read Previous

Man City merr fitore të lehtë në udhëtim te Fulham

Read Next

BSPK mbështet Sindikatën e Policisë së Kosovës