Vrasje e dyfishtë në Gjakovë

Gjakova u trondit sonte nga një vrasje e dysyfishtë. Dy persona dyshohet se mbetën të vdekur, në rrethana akoma të dyshimta dhe për motive ende të panjohura.

Rasti tragjik ka ndodhur në fshatin Madanaj të Gjakovë dhe sipas informacioneve të para bëhet fjalë për dy vëllezër.

Policia tashmë ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po bëhet ekzaminimet e vendit të ngjarjes.

/gazetasinjali/

Read Previous

Facebook dhe Instagram kufizojnë lajmet në Kanada

Read Next

Policia deklarohet rreth vrasjes së dyfishtë në fshatin Madanaj të Gjakovës