Vidhen 15 mijë euro në një kompani

Një vjedhje e rëndë është raportuar në Graçanicë, gjatë ditës së djeshme.

Brenda Policisë njoftojnë se vjedhja e rëndë është kryer në një kompani private. Pronari i kompanisë e ka denoncuar rastin në Polici dhe ka deklaruar se persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në zyrën e tij dhe kanë vjedhur një shumë parash prej rreth 15 mijë euro.

Rasti në Polici është iniciuar si “vjedhje e rëndë”.

/GazetaSinjali/

Read Previous

Arrestohet personi i cili sulmoi fizikisht dy persona në Gjakovë

Read Next

Kuvendi sot mban dy seanca