Arrestohet personi i cili sulmoi fizikisht dy persona në Gjakovë

Një person ka mbetur i lënduar dje, në rrugën “Tahir Zajmi” në Gjakovë, pasi u sulmua nga një person.

Pas një mosmarrëveshje një person i ka sulmuar fizikisht dy të tjerë, një mashkull dhe një femër, si dhe ka dëmtuar derën e hyrjes së oborrit të tyre.

Policia ka arrestuar personin që dyshohet për këtë sulm dhe e ka dërguar në mbajtje.

/GazetaSinjali/

Read Previous

Kërcënohet me jetë mjekja dhe psikologia në Prizren

Read Next

Vidhen 15 mijë euro në një kompani