• 11 August, 2022

Vdes Dr. Mentor Salihi që ishte në autoambulancën e aksidentuar ditë më parë

Si pasojë e lëndimeve të marra ka vdekur Dr. Mentor Salihi, mjeku që para disa ditësh, duke dashur ta shpëtojë jetën e tjetrit, u aksidentua. Pas vdekjes së shoferit të autoambulancës së QKMF-së në Gjakovë, Skofiar Gjini sot ka vdekur dhe mjeku Mentor Salihi në moshë të re.

Lajmin për vdekjen e Dr.Salihit e kanë konfirmuar nëpërmjet rrjeteve sociale miq e të afërm të tij.

Read Previous

Policia kufitare në Gjakovë gjenë armë ilegale në stanet e brezit kufitar

Read Next

Ministri Latifi shpreh ngushëllimet për vdekjen e Dr.Mentor Salihit dhe Skofiar Gjinit