Shoqërohen në polici dy persona, i kanosën zyrtarët policorë

Dy persona kanë kanosur zyrtarët policorë në Prishtinë.

Sipas raportit 24 orësh, kanosja ka ndodhur gjatë trajtimit të një rasti që ka ndodhur në mes të disa personave, dy të dyshuarit meshkuj kosovarë kanë kanosur zyrtarët policor.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili ka udhëzuar që rasti të inicohet si më lartë dhe dy të dyshuarit të dërgohen në mbajtje. /Klankosova.tv/

Read Previous

​Organizohet tubim paqësor, kundërshtohet heqja e emrit të Hasan Prishtinës nga UP-ja

Read Next

Konfirmohet emri i lojtarit të parë që pritet të largohet nga Barcelona në verë