• 22 March, 2023

Sërish bombardime në Mykolaiv të Ukrainës, vdesin dy persona

Dy persona kanë mbetur të vrarë në Mykolaiv të Ukrainës pas bombardimeve.

Një burrë dhe një grua rreth të 40-tave mbetën viktima të shpërthimeve ruse.

Një shtatë vjeçar u dërgua në spital dhe dy persona të tjerë u plagosën në sulm, tha guvernatori rajonal Vitaliy Kim./Alsat.mk/

Read Previous

Nga sot, Prishtina ua ndalon autobusëve ndërurbanë hyrjen brenda qytetit

Read Next

Zgjedhjet në veri – Sot përfundon afati për deklarim të mospjesëmarrjes në zgjedhjet e 23 prillit