Sergio Ramos dëshiron të qëndrojë në Real Madrid

MADRID, SPAIN – DECEMBER 23: Sergio Ramos of Real Madrid looks on during the La Liga Santander match between Real Madrid and Granada CF at Estadio Alfredo Di Stefano on December 23, 2020 in Madrid, Spain. (Photo by Diego Souto/Quality Sport Images/Getty Images)

Ai e mendoi atë dhe e kuptoi që qëndrimi në Real Madrid është zgjidhja më e mirë, sipas ABC.

Nëse Real Madrid pajtohet me vendimin e tij për të qëndruar deri në vitin 2023, ata do të ulin pagën e tij me 10%.

Kujtojmë që ai u bë pjesë e skuadrës madrilene që nga viti 2005, ku ka luajtur plotë 469 ndeshje dhe ka shënuar 72 gola./GazetaBlic/

Read Previous

Klubi i Prodhuesve e njofton ministrin Murati për gjendjen financiare të vendit

Read Next

Apple dyfishon të ardhurat