Për herë të parë flet nëna e Edi Furrës për Syrin

Ajo nuk preferon të flas para kamerës, por para kamerës së Syrit bëri një përjashtim. E përkushtuar në rritjen e fëmijëve të saj si nënë e vetme pasi fatkeqësisht e humbi bashkëshortin në moshë mjaft të re.

Fahrije Furra është nëna e këngëtarëve të njohur Fatos e Edi Furra, se si ndihet ajo për suksesin e të bijve dhe çfarë iu lë porosi atyre ndiqni në videon më poshtë:

Read Previous

Sesion këngësh patriotike kushtuar Ditës së Çlirimit të Gjakovës nga Ardit Tafarshiku dhe Ulind Komoni

Read Next

Fatos dhe Edi Furra përloten në studion e pasdites