Fatos dhe Edi Furra përloten në studion e pasdites

Pas suprizës së bërë me daljen e parë publike të së ëmës, Fatos dhe Edi Furra u emocionuan pafund duke u përlotur në studion e “Miq në pasdite”.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

Read Previous

Për herë të parë flet nëna e Edi Furrës për Syrin

Read Next

“Avatari” edhe lojë kompjuterike