Parashikimi i motit për ditët në vijim në Gjakovë

Mot me diell e kohë pas kohë i vranët ka mbizotëruar sot në vendin tonë, ndërsa temperatura ka variuar nga 4 deri në 17 gradë celsius

4 deri në 19 gradë celsius do të lëvizë temperatura gjatë së enjtës ditë kjo e cila do karakterizohet nga dielli dhe vransirat.

Moti me diell e kohë pas kohë i vranët parashihet sa i përkët të premtës, ndërsa temperatura do të variojë nga 6  deri në 21 gradë celsius.

Më poshtë grafika e motit për ditët në vijim në Gjakovë.

Read Previous

SHBA e BE me mesazhe të qarta për Kurtin e Vuçiqin: Zbatojeni marrëveshjen, nuk duam krizë të re

Read Next

KOK: Spanja rikthen “regjimin” e vjetër për sportistët tanë