Asnjë pacient me Covid 19 në spitalin Isa Grezda

Janë bërë më shumë se 1 vit që kur është shënuar rasti I parë me Covid 19 në Kosovë. Gjatë kësaj periudhe spitali I përgjithshëm Isa Grezda në Gjakovë ka trajtuar në vazhdimësi pacientë, madje edhe nga Shqipëria. Bazuar në raportin e 24 orëve të fundit nga ky spital, aktualisht nuk është asnjë pacient që po trajtohet për virusin Covid 19.

Read Previous

ShBA-së dhe BE-së i kërkohet që përkrahësit e Ratko Mlladiqit të shpallen persona “non grata”

Read Next

Gjakovë, arrestohen katër persona e lëndohen katër të tjerë