Altrea Morina dhe Sharr Muhaxhiri në “Miq në pasdite”

Emisioni i fundit i pasdites në Syri u servua për artin e të bukurës dhe atë të muzikës. Në pjesën e parë të emisionit Altrea Morina ndau me ne pasionin e saj për punimet e dorës dhe u kujdes të shpaloste pak nga krijimtaria e saj në “Miq në pasdite”.

Pjesa e dytë iu kushtua muzikës, klarinetisti Sharr Muhaxhiri foli për karrierën e tij si klarinetist dhe profesor i muzikës. Ai poashtu prezantoi projektin e tij më të fundit “Pranvera filloi me ardhë”.

Emisionin e plotë ju mund ta ndiqni në videon më poshtë:

Read Previous

Takimi mes Kurtit dhe Macron nis me vonesë

Read Next

​Spanja siguron kualifikimin në fazën e nokautit