​Arrestohet një grua. Keqtrajtoi fëmijët e saj

Një femër është arrestuar në fshatin Çagllavicë të Graçanicës, pasi që e njëjta sipas bashkëshortit të saj, në tre muajt e fundit vazhdimisht ka keqtrajtuar fëmijët e tyre.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka urdhëruar që e dyshuara të dërgohet për tretman psikiatrik dhe me urdhër të tij e dyshuara dërgohet në mbajtje për 48 orë.

Read Previous

Cili është shteti i parë që e kishte njohur Pavarësinë e Kosovës ?

Read Next

Vjosa Osmani dhe Albin Kurti vizitojnë Ferdonije Qerkezin