• 5 October, 2022

Vjosa Osmani takon Presidenti e ShBA-së, Joe Biden

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.

Përmes një postimi në “Facebook”, Osmani shihet së bashku me Bidenin dhe Zonjën e Parë të SHBA-së.

“Miqësi e përhershme dhe partneritet i palëkundur me SHBA-të.🇽🇰🤝🇺🇸“, thuhet në postimin e saj. /KultPlus.com

Read Previous

AUV urdhëron heqjen e produkteve “Wudy” nga tregu

Read Next

​Bullgaria feston 114 vjetorin e Pavarësisë