• 5 October, 2022

Vdes një 19-vjeçar nga Kosova në një aksident në Kroaci

Një 19-vjeçar nga Kosova ka vdekur në një aksident në Kroaci.

Bëhet fjalë për A.H, Drenasi.

Kjo u bë e ditur nga familjarët përmes rrjeteve sociale.

“Pas një aksidenti në Kroaci, me dhimbje të thellë morëm lajmin për humbjen e djalit të vëllaut- axhës djali i E., A.H , 19-vjeçar. Do të na mungosh dhe do të kujtojë gjithë jetën. Përherë të pikëlluar familja H.”.

/KlanKosova/

Read Previous

Goditet banda shqiptare në Spanjë, dalin pamjet e operacionit

Read Next

Presidentja Osmani merr pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së në Nju Jork