Tre persona lëndohen në një aksident komunikacioni në Gjakovë

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në Gjakovë, konkretisht në vendin e quajtur “fshati slloven”. Në raportin e policisë thuhet se si pasojë e aksidentit tre persona janë lënduar dhe po marrin trajtim mjekësor. Ndërsa njësia e trafikut rajonal është duke e trajtuar rastin.

Read Previous

Lagjja Pepaj me probleme infrastrukturore

Read Next

Promovohen edhe dy libra për arsimin në Gjakovë