Theret me thikë një person në Gjakovë

Mbrëmë, pak para mesnatës një burrë është therur me thikë nga disa persona në rrugën “vëllezërit Frashëri” në Gjakovë,/

Viktima ka pësuar lëndime lëndime të rënda dhe është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

Sipas Policisë, i njëjti ka deklaruar se nuk i ka njohur personat që e kanë sulmuar.

Rasti në Polici është hapur si “lëndim i rëndë trupor”./Gazetasinjali

Read Previous

Arrestohet një person në Gjakovë, nuk kujdesej për fëmijët e tij

Read Next

Gjenerali i Emirateve të Bashkuara Arabe i akuzuar për torturë zgjidhet president i Interpolit