Sport Vision vjen në Qendrën Tregtare “Nertili”

Qendrës Tregtare “Nertili” së shpejti po i shtohet një nga brendet më të njohura sportive në botë, “Sport Vision”.

Hapja e madhe bëhet më datë 4 prill.

Ju presin oferta ekskluzive… me -20 % ne koleksionin e ri dhe në artikujt me zbritje ekstra -20% .

Artikull i sponsorizuar.

Read Previous

Virusi i videove të shkurtra ka pushtuar edhe LinkedIn

Read Next

Zjarr në një klub nate në Stamboll, 29 të vdekur