Rezultatet e pjesëve të para në ndeshjet e Superligës së Kosovës

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet që po zhvillohen momentalisht në Superligën e Kosovës.

Pas 45’ minutave lojë të zhvilluara, në ndeshjen kryesore mes Prishtinës dhe Feronikelit nuk ka ndryshim rezultati, ku qëndron i barabartë 0:0.

Njëjtë sikurse në ndeshjen mes Prishtinës dhe Feronikelit, gola nuk ka as në përballjen mes Dukagjinit dhe KF Ulpianës, ku rezultati është i barabartë 0:0./KP

Rezultatet e pjesëve të para në dy ndeshjet e Superligës së Kosovës i gjeni më poshtë.

Dukagjini 0 – 0 KF Ulpiana

Prishtina 0 – 0 Feronikeli

Read Previous

Osmani: Liria do të jetë e plotë kur do të ketë drejtësi për vrasjen e Xhemajl Mustafës

Read Next

Kryeministri Kurti takon kancelarin e ri austriak