Reagon familja Ademaj pas arrestimit të tre personave, të dyshuar për vrasjen e Liridonës

Pas arrestimit të tre personave të dyshuar për vrasjen e Liridona Ademaj-Murseli, ka reaguar edhe familja Ademaj. Axha i të ndjeres Mujë Ademaj ka pohuar se do ta zhvarrosin kufomen nga fshati cËrmjan dhe do ta rivarrosin nË vendlindjen e saj në Rracaj.

Më poshtë mund të ndiqni kronikën e plotë.

Read Previous

Nesër mbahet turniri ndërkombëtar i futbollit për të verbër

Read Next

Kanon Kokalla: Vëllau im në natën e vrasjes së Liridonës, ishte në shtëpi te axha në Cërmjan