PSD-ja do të mbajë aktivitet kundër orës policore para Qeverisë së Kosovës

Partia Socialdemokrate (PSD), sonte duke filluar nga ora 22:00, do të mbajë një aktivitet në sheshin “Skënderbeu” pranë Teatrit Kombëtar.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook zëdhënësja për media e PSD-së, Natyra Kuçi.

Ajo tha se për media do të prononcohet kreu i PSD-së, Dardan Molliqaj.

Read Previous

Haliti: Jemi shndërruar në Republikë Qeveritare

Read Next

Hajni hyn në një shtëpi në Gjakovë, rrah gruan e moshuar dhe ia vjedh 3 unaza të arit