PSD ia vendos Vjosa Osmanit flamurin e UÇK-së në oborr të presidencës

Partia që udhëhiqet nga Dardan Molliqaj ka zhvilluar sot një aksion në oborr të presidencës.

Nga ky subjekt e kanë vendosur flamurin me llogon e UÇK-së aty.

Ky aksion i PSD-së vjen pas akuzave që kanë shkuar në drejtim të presidentes Vjosa Osmani, pasi që kjo e fundit në një postim ku fliste për Kosharen nuk e përmendi UÇK-në.

Në oborr të presidencës janë të vendosur flamuri i BE-së, i Kosovës dhe ai i Dardanisë. /GazetaExoress/

Read Previous

Kapiteni i Real Madridit Sergio Ramos pozitiv me COVID-19

Read Next

BBC merr mbi 110,000 ankesa për mbulimin e vdekjes së Princit Philip