Një qytetar i Gjakovës sulmohet nga qentë endacak

Policia e Kosovës ka raportuar se një qytetarë nga Gjakova teksa po shëtiste me biçikletë, ishte sulmuar nga qentë endacak duke pësuar kështu lëndime trupore.

“Viktima është dërguar në spital për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile”, thuhet në raportin 24 orësh./IndeksOnline/

Read Previous

Vedat Muriqi dëshiron të kthehet në Fenerbahçe

Read Next

Cilat janë kriteret për t’u pajisur me një patentë shoferi?