Një grua tenton të vetëvritet

Një grua ka tentuar t’i japë fund jetës së saj në rrugën “Beadin Hallaqi” në Prizren.

Nga burimet brenda Prokurorisë Themelore në Prizren, Gazeta Sinjali mëson se për ta kryer një akt të tillë, mbrëmjen e të dielës, ajo kishte konsumuar sasi të tepruar të medikamenteve mjekësore “Diazepan”.

Ajo është dërguar për trajtim mjekësor në spital dhe sipas mjekëve, tani ajo është jashtë rrezikut për jetë.

Prokuroria ka nisur hetimet lidhur me këtë rast, të cilin e ka klasifikuar si “vetëvrasje në tentativë”

Read Previous

Djali sulmon fizikisht nënën e tij

Read Next

Policia bastis një lokal në veri të Mitrovicës, konfiskon armë të ftohta