Muzika, traditë në familjen Abazaga

Të ftuar në emisionin e fundit “Miq në pasdite” ishin babë e bijë Jeta dhe Naim Abazaga. Ata ndan me ne të përbashkëtën e tyre të madhe, dashurinë për muzikën.

Atmosfera në studion e pasdites ishte shumë e këndshme e të tillë e bëri zëri i bukur melodioz i Jetës. Si filloi Jeta të mirrej me muzikë? Si është të rritesh në një shtëpi muzikantësh?
Për ta ndjekur emisionin e plotë klikoni në videon më poshtë:

Read Previous

​6 persona vdesin nga përmbytjet në Gjermani, zhduken dhjetëra të tjerë

Read Next

Drejtori i AKI-së në komision thotë se banorët e Deçanit nuk duhet të shqetësohen për sigurinë kombëtare