Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), njofton se në mërkurën në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-26 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Read Previous

Custom Essay Tips – How to Write an Online Essay

Read Next

Kuvendi i Kosovës hap dyert për bashkatdhetarët