Kjo është shuma që Manchester United do të paguajë për Ronaldon

Skuadra angleze do t’i paguajë Juventusit plotë 15 milionë euro por të ndara nga 3 milionë për 5 vitet e ardhshme.

Këtë e konfirmon edhe gazetari i njohur i sportit, Fabrizio Romano.

Read Previous

Dialogu Kosovë -Serbi do të mbahet me 7 dhe 8 shtator

Read Next

Jusuf Buxhovi: Përkujtesë historike, vrasja e Maxharr Pashës në Gjakovë