Këto janë ndeshjet çerekfinale në FA Cup, dy super përballje

Janë konfirmuar ndeshjet çerekfinale në kuadër të Kupës FA

Nga katër përballjet, dy prej tyre do të jenë duele spektakolare.

Manchester United do të përballet me Liverpoolin, ndërsa Manchester City me Newcastle.

Në dy përballjet tjera takohen Wolves-Coventry dhe Chelsea-Leicester City.

Read Previous

Hyrja e Suedisë në NATO e kompleton aleancën ushtarake

Read Next

Sot mbahet seancë e jashtëzakonshme në Kuvendin e Kosovës