Sot mbahet seancë e jashtëzakonshme në Kuvendin e Kosovës

Seanca do të nisë në orën 10:00 dhe në rend të ditës është “Shqyrtimi i Propozim-rezolutës për gjendjen në shëndetësi dhe sigurimet shëndetësore”.

Këtë e ka bërë të ditur Drejtoria për media dhe marrëdhënie me publikun në Kuvendin e Kosovës.

Read Previous

Këto janë ndeshjet çerekfinale në FA Cup, dy super përballje

Read Next

Biden: Pasoja të rënda për Ukrainën, nëse Kongresi nuk e miraton ndihmën për Kievin