Kane dëshiron një aventurë të re. E duan në Angli, Itali e Spanjë

Harry Kane do të insistojë që të bindë Tottenhamin të largohet gjatë verës,
sidomos nëse klubi dështon të sigurojë pjesëmarrjen në Champions League.

Kapiteni i Anglisë është i frustruar me mungesën e trofeve në Londër dhe nuk
dëshiron të shpenzojë edhe disa vite të karrierës pa asnjë triumf.

Dikur është lidhur me një kalim të mundshëm në Real Madrid apo Barcelonë,
por sot, Manchester United do të jepte gjithçka për ta pasur në skuadër, duke
mos përjashtuar edhe Manchester Cityn.

Read Previous

A do të vaksinohen sportistët që do të marrin pjesë në Lojërat Olimpike?

Read Next

COVAX bllokon pothuajse të gjitha dërgesat, afër 60 shtete mund të mbesin pa vaksina deri në qershor