Ja kur zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve mes Chelsea dhe Manchester City

Skuadra e Chelseat ka siguruar finalen e madhe të UEFA Champions League pasi eliminoi Real Madridin në gjysmëfinale.

Në Stamboll, Blutë do të luajnë kundër ekipit anglez, Manchester City, shkruan IndeksOnline

Kjo finale zhvillohet më 29 maj në stadiumin ‘Ataturk Olympic’.

Kujtojmë që Manchester City dje ka eliminuar klubin nga Franca, PSG./IndeksOnline/

Read Previous

Julian Nagelsmann dëshiron transferimin e Achraf Hakimit në Bayern

Read Next

​961 gjoba për mosrespektim të masave anti-covid