Ibrahimovic mungon në sfidën ndaj Liverpoolit

MILAN, ITALY – JANUARY 23: Zlatan Ibrahimovic of AC Milan gestures during the Serie A match between AC Milan and Atalanta BC at Stadio Giuseppe Meazza on January 24, 2021 in Milan, Italy. (Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Zlatan Ibrahimovic do të mungojë në klasiken: Liverpool – Milan, shkruan Sinjali Sport.

Ylli suedez ka probleme me thembrën e Akili dhe nuk do jetë pjesë e Rossonerit për ballafaqimin në Anfield.

Sulmuesi shtatlartë u rikthye nga lëndimi këtë fundjavë, ku edhe realizoi gol, mirëpo duket se është lënduar përsëri.

Me kuqezinjtë që janë rikthyer në Ligën e Kampionëve këtë sezon, pritej nga fansat që të kanë nga fillimi edhe liderin e tyre.

Skuadra nga qyteti i modës është mysafire e Liverpoolit në ora 21:00. /Gazeta Sinjali Sporti/

Read Previous

Shfaqja “+18” triumfon në festivalin “SkupiFest”

Read Next

Kryeministri Kurti takohet me Angela Merkel në Tiranë