Fshati Molliq, traditat dhe bukuritë e tij

Ndiqni të plotë reportazhin për fshatin Molliq. Reportazh ky kushtuar traditave, njerëzve dhe bukurive të tij. Çfarë e karakterizon këtë fshat?

Read Previous

Gërvalla pret në takim homologun Bujar Osmanin

Read Next

Vetëvritet një person