E rëndë/ Shkon në tre numri i të vrarëve në Deçan

Po raportohet vazhdimisht për një gjuajtje me armë në fshatin Gllogjan të Deçanit.

Ndërsa, ka ndërruar jetë edhe një person nga gjuajtja me armë në Gllogjan të Deçanit.

Në mesin e viktimave nga ky sulm me armë janë dy nxënës dhe shoferi i autobusit.

Read Previous

Konfirmohen tre të vrarë nga të shtënat në autobus në Gllogjan, dy prej tyre nxënës

Read Next

Pamje nga vendi i ngjarjes në fshatin Gllogjan, komuna e Deçanit