David Alaba arrin marrëveshje me Real Madridin

FOTOMONTAGE: Bericht: Real Madrid hat Interesse an David Alaba. Archivfoto: David ALABA Bayern Muenchen, Aktion,Einzelbild,angeschnittenes Einzelmotiv,Halbfigur,halbe Figur. FC Red Bull Salzburg – FC Bayern Muenchen 2-6 Fussball Champions League,Gruppe A, Gruppenphase,3.Spieltag, am 03.11.2020 RED BULL ARENA SALZBURG. DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND/OR QUASI-VIDEO. *** PHOTO MONTAGE Report Real Madrid is interested in David Alaba Archive photo David ALABA Bayern Muenchen , action,single picture,cut single motif,half figure,half figure FC Red Bull Salzburg FC Bayern Muenchen 2 6 Football Champions League,Group A, Group phase,3 Matchday, on 03 11 2020 RED BULL ARENA SALZBURG DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND OR QUASI VIDEO

Gazetari Fabrizio Romano përmes rrjeteve sociale njofton publikun se lojtari austriak do të transferohet në ‘Santiago Bernabeu’ në fund të këtij sezoni me parametra zero.

Alaba po kërkohet nga shumë klube europiane, por Real Madridi tashmë e ka siguruar mbrojtësin anësor.

28-vjeçari te Bayerni luan që nga viti 2009. Ai ka bërë afro 300 paraqitje dhe ka shënuar 25 gola./IndeksOnline/

Read Previous

Simptomat dhe parandalimi i gurëve në veshka

Read Next

Këto janë përfitimet që uji me hudhër i sjell trupit vetëm pas 15 ditëve përdorim