Barcelona duhet t’i paguajë edhe 42 milionë euro Liverpoolit për Coutinho

Skuadra e Barcelonës ende i mbetet borxh edhe 42 milionë euro Liverpoolit, për mesfushorin Brazilian Coutinho.

Klubet ranë dakord për transferimin e brazilianit në një shumë prej 160 milionë eurove, mirëpo Barcelona nuk e ka përfunduar të gjithë obligimin ndaj Reds deri më tani.

Megjithatë, sa i përket Griezmann dhe Demebele, katalunasit nuk kanë ndonjë borxh ndaj klubeve Atletico Madrid dhe Dortmund./Indeksonline.net

Read Previous

Nesër përfundon dëgjimi i dëshmitarit të katërt ndaj gjykimit të Salih Mustafës

Read Next

Moti sot në Kosovë