Arrestohet një person, dyshohet për vjedhje

Është arrestuar një person në Prishtinë i cili dyshohet për vjedhje.

Policia ka bërë të ditur se i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, përcjell Klankosova.tv.

“Lidhur me rastin  është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje në raportin e policisë. /Klankosova.tv/

Read Previous

Blinken: Mbështetja e Hamasit për rezolutën e OKB-së për një armëpushim në Gaza është një shpresë

Read Next

Kurti: Problemin e kemi me Beogradin, jo me serbët e Kosovës