50-vjeçari shqiptar vdes në një aksident në Itali

Një 50 vjeçar shqiptar ka vdekur në një aksident në Itali.

Ai është përplasur nga një veturë derisa ishte duke udhëtuar me motor për në periferi të Lugos në regjionin Emilio-Romana në regjionin e Ravennes.

Mediat italiane njoftojnë se shqiptari ishte goditur nga vetura derisa po merrte kthesë.

50-vjeçari ka ‘fluturuar’ për disa metra dhe ka vdekur në vend.

Vetura drejtohej nga një grua e moshës 53 vjeçare, nga Sant’Agata sul Santerno e cila raportohet nga mediat italiane se nuk kishte pësuar lëndime.

/klankosova/

Read Previous

Rezultati i ngushtë i zgjedhjeve në Spanjë lë të ardhmen pezull

Read Next

Presidenti i Cluj e pranon se Ermal Krasniqi mund të largohet – dy oferta në tavolinë për yllin e Kosovës