​Ekzekutimi katastrofal i penalltisë nga Bale (Video)

Uellsi e ka lëshuar një mundësi ideale për ta thelluar epërsinë ndaj Kombëtares së Turqisë.

Ishte sulmuesi kryesor i skuadrës Gareth Bale ai i cili nuk ia doli që të realizoj në minutën e 61’ dhe atë nga pika e bardhë, përcjellë KosovaPress.

Gjuajtja e Gareth Bale shkoi mbi portë. Ndiqni:

Read Previous

Finalizohet manuali, dasmat do të lejohen deri në ora 23:00

Read Next

Gjermania e para për të ardhurat nga fanella