• 10 December, 2022

​Çifti shqiptar është gjetur i vrarë me thikë pranë Venecias

Një burrë është duke u kërkuar nën dyshimin se ka vrarë ish-gruan e tij dhe partnerin e saj të ri për shkak të xhelozisë në Spinea pranë Venecias të dielën mbrëma, tha policia të hënën.

Çifti me origjinë shqiptare u gjet i vrarë me thikë në banesën e tyre dhe fillimisht u dyshua një vrasje-vetëvrasje përpara se të niste hetimi për vrasjen.

Policia ka urdhëruar autopsitë e trupave të pajetë, transmeton ANSA.

Read Previous

​Anglia e nis Botërorin me sfidën ndaj Iranit, formacionet e mundshme

Read Next

Samsung premton të jetë edhe më i shpejtë me përditësimet vitin e ardhshëm