Theret me thikë shqiptari në Itali

Një 35-vjeçar shqiptar është therur me thikë në Suzzara të Italisë.

Ai është jashtë rrezikut për jetë, ndërsa është i plagosur në shpatullë, raporton Abcnews.al, transmeton Klankosova.tv

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur për motive të dobëta.

Shqiptari i cili gjendej i therur në rrugë është vërejtur nga një banor i zonës, i cili më pas ka njoftuar policinë.

Organet e rendit po punojnë për të identifikuar autorin e ngjarjes.

Një 35-vjeçar shqiptar është therur me thikë në Suzzara të Italisë.

Ai është jashtë rrezikut për jetë, ndërsa është i plagosur në shpatullë, raporton Abcnews.al, transmeton Klankosova.tv

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur për motive të dobëta.

Shqiptari i cili gjendej i therur në rrugë është vërejtur nga një banor i zonës, i cili më pas ka njoftuar policinë.

Organet e rendit po punojnë për të identifikuar autorin e ngjarjes.

/klankosova/

Read Previous

Asnjë skuadër me bilanc të 100 për qind – Llapi dhe Ballkani në krye të Superligës së Kosovës në futboll

Read Next

EULEX-i forcon Njësinë Speciale