Rrahje në mes dy personave në Gjakovë, ndërhyn dhe policia

Sot rreth orëve të mbrëmjes një rrahje mes dy personave është filmuar në rrugën “Nënë Tereza” në Gjakovë.

Ajo se çfarë bie në sy nga video është ndërhyrja e ngadaltë e policisë, të cilët veprojnë sikurse të ishin spektatorë./Gazetasinjali

pamjet:gazetasinjali

Read Previous

Kosova dhe Turqia do të bashkëpunojnë në trajnimin e Ushtrisë së Kosovës

Read Next

Moti sot në Kosovë