Nënshkruhet kontratë për asfaltimin e rrugëve në fshatrat Fshaj dhe Ujz

Asfaltimi i rrugëve në fshatrat Fshaj dhe Ujz, do të zgjidhet shumë shpejtë pasiqë Komuna e Gjakovës ka nënshkruar kontratë së bashku me kompaninë “Benita Company” për asfaltimin e këtyrë rrugëve.

Sipas kontratës së nënshkruar çmimi i këtyre punimeve pritet ta arrijë shifrën deri në 103.976,17 € (euro).

Kontratën dhe detajet e kontratës së nëshkruar nga të dyja palët mund ta gjeni të bashkangjitur më poshtë ↓ :

Read Previous

Anija më e madhe në botë është gati për lundrim

Read Next

Moshat e 11 viktimave që vdiqën në 24 orët e fundit nga Coronavirusi